Swietelsky AG
Zpět

Lipno Port - příroda a nádherný výhled

03.08.2020

V Lipně nad Vltavou se rodí projekt nových apartmánových domů Lipno Port. První etapu tvoří tři objekty se 40 byty, které jsme od jara 2018 do července 2020 stavěli pro českobudějovickou společnost INFRAINVEST.

„Pro uživatele to je krásné místo v přírodě s výhledem na jezero, pro nás to ale byla náročná práce ve svažitém terénu a lesním porostu, který se maximálně respektoval,“ říká Pavel Rouha, ředitel závodu Pozemní stavby JIH, SWIETELSKY stavební. Museli jsme se vypořádat i s nároky investora na řemeslo, stavební detaily, kvalitu práce i materiálů. „Tím se minimalizuje výskyt vad a zaručuje dlouhá životnost objektů,“ dodal Pavel Rouha.

Byty o velikosti od 4+kk po 2+kk mají terasu a garáže či parkovací stání, tří a čtyřpokojové i saunu. Budou mít také vlastní molo pro kotvení lodí i relax u vody. 

Podle Miloše Kratochvíla z investiční společnosti INFRAINVEST je projekt Lipno Port od počátku koncipován jako výjimečná nabídka na Lipensku. Nabízí bydlení v těsném kontaktu s jezerem, v lese a klidu, zároveň však na dosah veškeré turistické infrastruktuře, kterou obec nabízí. „Přesně takovou nabídku umí ocenit ti nejnáročnější klienti,“ dodal. Exkluzivní lokalita má před sebou ještě další rozvoj, kdy v souladu s přísnou regulací obce bude pokračovat další etapou, pro níž je už připravena veškerá infrastruktura.