Swietelsky AG
Zpět

Získali jsme třetí místo v soutěži TOP stavební společnost

24.06.2022

Společnost SWIETELSKY stavební získala třetí místo v soutěži TOP Stavební firma za rok 2021, jejíž výsledky byly vyhlášeny dnes, 24. června 2022 na konferenci Setkání lídrů českého stavebnictví. Cenu převzal jednatel Ing. Radim Čáp, Ph.D.

„Je to pro nás již několikáté ocenění tohoto typu v průběhu posledních let. Samozřejmě si toho velice vážíme a je to známka, že stavíme kvalitně a jsme pro naše investory a zákazníky stabilní a spolehlivý partner. Velké poděkování patří všem našim zaměstnancům – je to především jejich zásluha. A našim odběratelům a investorům chci poděkovat za důvěru. I v této nelehké době chceme i nadále odvádět kvalitní a precizní práci,“ řekl po převzetí ceny Radim Čáp.

Do soutěže jsou každoročně nominovány všechny stavební společnosti realizující veřejné zakázky. Pro zachování objektivity, do užšího výběru poté postupuje 25 společností, které v roce 2021 realizovaly nejvíce veřejných zakázek, co se do jejich počtu týče. Porota se skládá z více než 300 zástupců veřejných investorů, kteří následně posuzují své stavební dodavatele z hlediska kvality stavby, rychlosti realizace a také ceny realizace. Hodnocení probíhá formou známkování (nejlepší je jednička, nejhorší pětka). Soutěž zpracovává analytická společnost CEEC Research s.r.o.

Prvenství patří společnosti STRABAG a.s., druhá skončila společnost Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.