Swietelsky AG #buildingeverbetter #buildingeverbetter
Zpět

TOP stavební společnost roku 2023

09.06.2024

SWIETELSKY stavební obhájila prvenství v soutěži „TOP stavební společnost roku“. Po loňském úspěchu se opět stala TOP stavební společností, tentokrát za rok 2023. Soutěž je výjimečná tím, že o pořadí rozhoduje hlasování 416 veřejných zadavatelů.

„TOP stavební společnost vyhlašuje CEEC Research již od roku 2012. Účastní se jí největší stavební společnosti v zemi, které realizovaly nejvíce zakázek pro veřejné zadavatele v uplynulém roce. Ti jednotlivé hráče hodnotí podle jednoduchých kritérií na základě své spokojenosti s dobou realizace, cenou za výsledné dílo nebo kvalitou výstavby. Stavební společnosti naše ocenění berou velice vážně a vnímají ho jako obrovskou prestiž," uvedl k vyhodnocení soutěže Michal Vacek, ředitel společnosti CEEC Research.

SWIETELSKY stavební skončila první s průměrnou známkou 1,69 před druhou společností Strabag (1,70) a třetí Colas CZ (1,85). Jen devět firem přitom mělo lepší známku než 2.

Ocenění na Pražském hradě při červnovém slavnostním Setkání lídrů českého stavebnictví předával ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš a přítomen byl i další člen vlády, ministr práce a sociálních věcí Marián Jurečka.

„Jak je vidět, těsné rozdíly o setiny rozhodují nejen ve sportu, ale i v této respektované soutěži. Samozřejmě nám to na radosti neubírá. Být dlouhodobě mezi nejlepšími je pro nás opětovným potvrzením, že sázíme na správné hodnoty a firemní kulturu. Znamená to, že je náš výsledný produkt, postoj a spolehlivost pořád na té nejvyšší úrovni. A na těchto principech samozřejmě budeme stavět i v dalších měsících a letech. Všem kolegům děkuji za skvělou práci,“ zhodnotil výsledek Radim Čáp, jednatel společnosti.

Opakované nejvyšší ocenění naší firmy mě velmi, velmi těší. Není to jen ocenění naší práce za posledních několik let, ale ocenění úspěšné, více než třicetileté cesty firmy SWIETELSKY v České a Slovenské republice. Toto ocenění patří z velké části i těm, kteří se na budování našeho úspěchu po dlouhá desetiletí významným způsobem podíleli a jsou dnes již v zaslouženém důchodu. Věřím, že je tato úžasná zpráva zastihne v plné síle a zdraví. Ještě jednou všem děkuji za skvělou práci," řekl Jiří Kozel, jednatel společnosti.