Swietelsky AG #buildingeverbetter #buildingeverbetter
Zpět

TOP stavební společnost roku 2022

09.06.2023

SWIETELSKY stavební je TOP stavební společností roku!

Ocenění za první místo v soutěži TOP stavební společnost převzal ve čtvrtek 8. června na Pražském hradě jednatel Ing. Jiří Kozel z rukou ministra pro místní rozvoj Ivana Bartoše.

Vyhlášení výsledků proběhlo v rámci tradičního Setkání lídrů českého stavebnictví 2023, jehož jsme byli bronzovým partnerem. Organizátorem akce byla analytická společnost CEEC Research.

Ze všech nominovaných stavebních společností, které realizují veřejné zakázky, jich do užšího kola postoupí 25. Sami veřejní investoři je pak hodnotí z hlediska kvality stavby, rychlosti realizace a také ceny realizace. V letošním ročníku, vyhodnocovaném v průběhu dubna a května, se zohledňovaly zakázky realizované během roku 2022.

Ing Jiří Kozel, jednatel SWIETELSKY stavební, po převzetí ceny řekl: „Je pro nás všechny opravdu velkou poctou, že jsme v letošním roce získali první místo v soutěži TOP stavební společnost. Tohoto ocenění si ceníme především proto, že ho získáváme přímo od samotných uživatelů našich staveb, kteří s výsledky naší práce přichází dennodenně do kontaktu a jsou tak pro nás nejbližšími partnery. Je to skvělý signál pro Swietelsky stavební, že svou práci děláme zase o kousek lépe a že naše firemní filozofie a kultura jdou správným směrem. Není to jen ocenění firmy. Je to ocenění každého jednotlivce z týmu Swieteláků, z nichž někteří posouvají firmu dopředu už značnou část jejího více než třicetiletého příběhu. Hned po našich zákaznících, bez nichž by náš um a znalosti nebyly ničím, patří nejvřelejší poděkování tedy právě všem našim zaměstnancům, kteří v této nelehké době zvládají svoji práci srdcem, precizně, s korektností a slušností.“