Swietelsky AG
Zpět

JB Stavební na oslavách dvacetin Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně

13.04.2022

Výstavní panely o brněnské společnosti JB Stavební ze skupiny SWIETELSKY provázely dnešní slavnostní setkání akademického senátu Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně ke 20 letům existence vysoké školy.

 Právě JB Stavební byla generálním dodavatelem rekonstrukce auly Academia centra, v níž se akce konala. Práce trvaly deset měsíců a dílo si investor převzal v závěru loňského roku.

 "Pro nás to byla velká výzva a vlastně trojnásobná. Po několika letech návrat do Zlína, opět práce pro univerzitu a pro legendární architektku Evu Jiřičnou. Velmi nás tato spolupráce obohatila a pokládáme ji za čest," říká Jaromír Baláž, jednatel JB Stavební, která je od roku 2018 součástí skupiny SWIETELSKY.

"Architektonický návrh byl naprosto originální svou atypičností a ojedinělostí. To v čase pandemie komplikovalo dodávky jednotlivých komponentů. Ale vyrovnali jsme se tím a jubilující univerzitě přejeme, nechť nádherné prostory slouží dál rozšiřování vzdělanosti. Dnešní doba ukazuje, jak je to důležité," dodal Jaromír Baláž.