Swietelsky AG
Zpět

Apartmánový dům Lakeside Apartments v Černé v Pošumaví

17.03.2023

V oblíbené lokalitě u lipenské přehrady jsme my Swieteláci vybudovali novou moderní budovu s apartmány a dostatečným zázemím pro život a rekreaci. Apartmánový dům Lakeside Apartments v Černé v Pošumaví nájemníkům kromě komfortního bydlení nabízí i garáže, lyžárnu, společenskou místnost a dobře vybavené wellness s bazénem.

 

Generálním dodavatelem této zakázky byl náš odštěpný závod Pozemní stavby JIH, který na ní pracoval od dubna 2021 do konce minulého roku.

 

Architektonicky jde o dva jednoduché objekty na obdélníkovém půdorysu. Ty jsou propojeny společným vstupním atriem, ve kterém se elegantně kombinuje sklo se zelenými stěnami, tzv. vertikálními zahradami. Fasády směřující k jezeru jsou výrazně prosklené, díky čemuž vzniká dojem bezprostředního kontaktu s nedalekou vodní plochou. Výhled na jezero přitom nabízí každý z apartmánů.

 

Jedinečné přírodní scenérie a nezaměnitelná atmosféra podtržená klidem vodní hladiny, perfektní podmínky pro celoroční sportovní vyžití, odpočinek a relax. Jen málokterá oblast v České republice v sobě spojuje tolik předností.