Součástí dne otevřené stavby byla také ukázka stavební techniky. Návštěvníci si mohli zblízka prohlédnout náš finišer a zjistit, jak funguje. Díky tomu si lze lépe představit, kolik práce, odbornosti a techniky stojí za realizací takové dopravní stavby.
Symbolické přestřižení pásky pak potvrdilo, že stavba vstoupila do své závěrečné fáze a celý úsek bude od dnešního dne v provozu. Věříme, že bude dobře sloužit, přinese očekávanou úlevu dopravě a především bude bezpečný pro všechny, kteří jej budou využívat.